Sesja półfinalistek 2022!
Trwa właśnie sesja półfinalistek tegorocznej edycji konkursu Miss Województwa Dolnośląskiego 2022! Już niedługo poznacie wszystkie uczestniczki!
Trwa właśnie sesja półfinalistek tegorocznej edycji konkursu Miss Województwa Dolnośląskiego 2022! Już niedługo poznacie wszystkie uczestniczki!
Nasza Miss Dolnego Śląska Karolina Wiltowska odwiedziła Jaworski “MEDYK”!
To właśnie w ich kreacjach pojawią się nasze finalistki podczas oficjalnej sesji zdjęciowej oraz gali finałowej! Już nie możemy doczekać się efektów.
W dniach 06-07. września w Świnoujściu odbył się Festiwal Piękna z udziałem naszych reprezentantek!
Nowe Miss Nastolatek poznamy już w czerwcu podczas wielkiej gali finałowej!
POto one, najpiękniejsze mieszkanki naszego województwa, które już 31 maja powalczą o tytuły Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Ślaska Nastolatek 2019!
Przed nami 2. casting do edycji 2020!