Oto lista finalistek Miss Dolnego Śląska 2021!

Wiemy, że każda z tych dziewczyn nie jest tutaj przypadkowo, a te którym nie udało się awansować to niewiele im brakowało!

Po burzliwych i długich obradach jury podjęliśmy decyzje o…. zwiększeniu listy finalistek do 48! Liczba finalistek jest podyktowana tym, iż w trakcie może zdarzyć się przypadek związany z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju, który niestety może wyeliminować z finału.

Dziękujemy wszystkim za udział i pamiętajcie by nigdy nie poddawać się w dążeniu w drodze po marzenia! Przykładem próbowania swoich sił jest Ewa Jakubiec, która za drugim udziałem w konkursie zdobyła tytuł regionalny oraz Anna Maria Jaromin – Miss Polski 2020, która swoich sił próbowała wcześniej w 2018 roku!

4. Bialic Amanda – Wrocław
9. Borkowska Klaudia – Brzeg
17. Czwojdrak Wiktoria – Wrocław
19. Czyszewicz Stella – Wrocław – głosowanie internautów
20. Dąda Dominika – Sadków
23. Dupenkova Katia – Gliwice
26. Gimel Angelika – Wrocław
27. Górnik Paulina – Nysa
29. Grodzka Julia – Głubczyce
30. Grzesiak Wiktoria – Osieczna
31. Gwoździewicz Julia – Wrocław
32. Idzik Małgorzata – Opole
37. Kalitan Joanna – Wrocław
39. Karolak Angelika – Westrza
40. Karolak Patrycja – Wrocław
42. Kielar Weronika – Węgry
43. Kierzkowska Patrycja – Wrocław
44. Kikha Irina – Wrocław
46. Klimczak Marcelina – Dzierżoniów
47. Kolano Patrycja – Wrocław
48. Kołaczyk Weronika – Dobroszyce
49. Konsur Oliwia – Zgorzelec
54. Koshmak Olena – Wrocław
57. Kowalczyk Wiktoria – Oława – głosowanie internautów
65. Litwin Marta – Wrocław
79. Młotek Zuzanna – Wrocław
84. Nowicka Weronika – Wrocław
87. Orłowska Jowita – Wrocław
89. Paliwoda Aleksandra – Wrocław
91. Paździor Julia – Oleśnica
93. Pierzga Aleksandra – Oleśnica
97. Podgórska Katarzyna – Wrocław – ZŁOTY BILET
100. Romanowska Ewelina – Wrocław – głosowanie internautów
106. Skórzewska Nikola – Wrocław
109. Stach Wiktoria – Wrocław
110. Staniszewska Kalina – Wrocław
112. Statkiewicz Olga – Wrocław
114. Strzelecka Karolina – Miękinia
115. Strzelecka Katarzyna – Miękinia
116. Susz Nikola – Sobótka
119. Ścigała Aleksandra – Mirków
120. Targosz Natalia – Wrocław
131. Wołos Oliwia – Kamieniec Ząbkowicki
134. Zdanowicz Paulina – Zgorzelec
135. Złośnik Kamila – Opole
136. Zowada Agnieszka – Opole
138. Żok Angelika – Wrocław
139. Żuk Małgorzata – Wrocław – ZŁOTY BILET

Similar Posts