ZGŁOSZENIE MISTER DOLNEGO ŚLĄSKA

Chciałbyś wziąć udział w konkursie Mister Dolnego Śląska?
Zapoznaj się z wymogami i wypełnij poniższy formularz!
aaaa
ROCZNIK
1992-2002
aaaa
STAN CYWILNY
kawaler
aaaa
OBYWATELSTWO
POLSKIE

  DANE PERSONALNE I KONTAKTOWE

  Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć tytuł najprzystojniejszego mieszkańca Dolnego Śląska? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą!

  TY W LICZBACH

  Podaj swoje wymiary.Obwód w klatce piersiowej, talii i w pasie podajemy w centymetrach. Nie wiesz jak się zmierzyć? W przypadku klatki piersiowej mierzymy miarką krawiecką najszerszy obwód. Talia – to najwęższe miejsce w okolicach brzucha, pas – mierzymy najszersze miejsce.


  TWOJE SOCIAL MEDIA

  Podaj linki do swoich social mediów - facebook, instagram, maxmodels (jeśli posiadasz).
  DODAJ ZDJĘCIA

  Załącz minimum trzy zdjęcia JPG, których maksymalny rozmiar to 3MB. Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia – ważne, by było na nich widać Ciebie.

  Załącz zdjęcie twarzy*

  Załącz zdjęcie sylwetki*

  Załącz selfie*

  Inne zdjęcie

  Inne zdjęcie

  Inne zdjęcie


  WYSYŁAJĄC AKCEPTUJESZ

  *) Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu Mister Dolnego Śląska.

  *) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu wzięcia przeze mnie udziału w konkursie Mister Dolnego Śląska.

  Korzystający z formularza zachowuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody korzystającego przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych spowoduje jednak, że udział w castingu i w dalszych etapach Konkursu Mister Dolnego Śląska będzie niemożliwy.

  *) Wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikowanie nadesłanych przeze mnie zdjęć zawierających mój wizerunek na potrzeby castingu do Konkursu Mister Dolnego Śląska

  *) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych

  *) Oświadczam, że powyższe dane są zgodne z prawem, dotyczą mojej osoby i nie naruszają praw osób trzecich. Niniejszym oświadczam, że posiadam pełnie praw do przesłanych materiałów.  Załączyłaś zdjęcia o dużym rozmiarze? Takie zdjęcia długo się wysyłają, dlatego prosimy czekaj cierpliwie. W przypadku poprawnie wypełnionego i wysłanego formularza zostaniesz przełączony na stronę z potwierdzeniem, a na mailu który podałeś masz potwierdzenie wysłania go.

  W przypadku problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt na adres casting@missdolnegoslaska.pl. W wiadomości prosimy przesłać screen wypełnionego formularza oraz zdjęcia które chciałaś nam przesłać.