Sesja finalistek i finalistów!
Poznajcie efekty sesji zdjęciowej finalistek i finalistów najbardziej prestiżowego konkursu na Dolnym Śląsku! Za sesje odpowiadał Kamil Hadyński / www.studiohdn.com.
Półfinał Miss Dolnego Śląska już 29/03/2020
Pragniemy Wam złożyć najszczersze życzenia z okazji zbliżających się Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego 2021 roku.
To właśnie w ich kreacjach pojawią się nasze finalistki podczas oficjalnej sesji zdjęciowej oraz gali finałowej! Już nie możemy doczekać się efektów.
W tym roku na laureatki konkursu czekają wyjątkowe zestawy kosmetyków ufundowane przez Chantarelle, a Miss Dolnego Śląska oraz Wrocławia dodatkowo zostaną ambasadorkami marki w naszym regionie!
Już 31. maja na Stadionie Wrocław (Al. Śląska 1, Wrocław) odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego konkursu w woj. Dolnośląskim – Miss i Mister Dolnego Śląska 2019!