Mala Ramus suknie ślubne kolejny rok z nami!

Każda kobieta już od najmłodszych lat marzy o założeniu wymarzonej sukni ślubnej! W tym roku po raz kolejny nasze finalistki, które awansują podczas gali do TOP10 założą wyjątkowe suknie ślubne z salonu Mala Ramus z Trzebnicy (ul. Milicka 5a).

Atelier Mala Ramus, to świat cudownych, autorskich, eleganckich i zmysłowych sukien ślubnych, wizytowych, biznesowych… Doskonałe wykończenie, najwyższej jakości tkaniny, przepiękne i unikatowe zdobienia zachwycają kunsztem i jakością. W Atelier Mala Ramus rozumieją indywidualne potrzeby każdej kobiety i przekładają je na realizowane projekty. Starannie dobierają najszlachetniejsze włoskie tkaniny oraz przepiękne, ręcznie wykonane detale. Ich ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szyciu na miarę, pozwala sprostać każdym marzeniom, dając gwarancję pełnej satysfakcji.

Projektantką i właścicielką atelier jest absolwentka Akademii Sztuk Pięknych – Anna Bogdanienko zakochana w stylu gwiazd kina Audrey Hepburne i Grace Kelly. Z pasją wprowadza w swoje projekty magię Haute Couture, sprawiając, że w Atelier Mala Ramus spełniają się najskrytsze marzenia kobiet…

Dziękujemy za kolejny rok zaufania!
IG: instagram.com/mala_ramus/
FB: Mala Ramus suknie ślubne

Podobne wpisy