Data urodzenia16/09/2004 || Miejscowość – Źlinice

O sobie:

W moim młodym życiu nie ma czasu na nudę. Od najmłodszych lat miałam wiele zainteresowań. Od muzyki po sport. Teraz jestem cheerleaderka co pomogło mi z walką ze stresem. Wychodząc na parkiet przed ogromną widownią nie można pokazać strachu ani stresu. Trzeba myśleć, że jesteś tu z jakiegoś powodu- po prostu się do tego nadajesz, potrafisz to robić. Przez to, że scena już od małego ze mną była nie czuje już takiego powalającego stresu jaki kiedyś mi towarzyszył.

Dlaczego wzięłaś udział w konkursie?

Zgłosiłam się do konkursu- a tak naprawdę moja mama mnie do tego przekonała, że jak nie teraz to kiedy, każdy wokół mnie mówi mi, ze w końcu powinnam zrobić coś w tym kierunku. Postanowiłam ze może faktyvznie to ten czas w którym mogę zmienić swoje życie i w końcu się pokazać.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Nastolatek Woj. Dolnośląskiego?

Uważam, że nie tylko uroda gra najważniejszą rolę w konkursie. Liczy się również odwaga i swoboda w tym, co się robi. Jestem osobą bardzo otwartą na nowe doświadczenia i wyzwania, które mnie czekają. Marzenia są po to, by je spełniać.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss to na pewno przepiękna dziewczyna ale również taka, która nie widzi tylko czubka własnego nosa ale myśli o dobru i szczęściu innych ludzi. Jest zawsze uśmiechnięta i dobrze reprezentuje siebie, jak i to co osiągnęła dzięki konkursowi.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Marzeń mam wiele. Największym z nich jest to, żeby moi bliscy byli szczęśliwi i zdrowi- jest to dla mnie źródło szczęścia, które chciałabym pochłaniać każdego dnia.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem jest moja mama. Gdyby nie ona na pewno nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. To Ona od małego pchała mnie do przodu mimo przeszkód, które nas spotykały na każdym kroku. Mówi mi, ze zawsze trzeba sobie w życiu dać radę i korzystać z niego jak najlepiej się potrafi bo mamy je tylko jedno. Wszystko co dobre zawdzięczam właśnie jej.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Duchem – wydaje mi się, ze wtedy wszystko byłoby możliwe.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Zawsze o tym myślałam gdy byłam mała. Teraz mam inne postrzeganie na świat i bez zastanowienia byłaby to moc uzdrawiania. Życie czasem jest naprawdę niesprawiedliwe. Dobre na codzień osoby doświadczają cierpienia, na które nikt nie zasługuje. Tak jak wcześniej pisałam moim marzeniem jest to żeby bliscy byli zdrowi bo to nasz największy dar. Dzięki temu mogłabym sprawić dużo szczęścia wielu ludziom.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Odważna, zaradna, optymistyczna.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym sukcesem jest to, że nauczyłam się zawsze brnąc do swojego wyznaczonego celu, nie patrząc na opinię innych ludzi. W tak młodym wieku uważam, że wstąpiłam na drogę postępu, rozwoju i realizacji.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Jako kobieta dumna z siebie i z tego co osiągnęła dotychczas, niezależna i szczęśliwa z tego co robię.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Jestem strasznie uparta i przejmująca się głupotami, które za jakiś czas nie będą już dla mnie istotne. Chciałabym trochę wyluzować, nie martwić się na zapas tym co się dzieje wokół. Chciałabym patrzeć na świat w kolorowych barwach i przeżyć jak najlepiej swoje życie.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem sobą. Uparcie osiągam swoje wyznaczone cele. Cenię ludzi, nie zazdroszczę i każdemu życzę jak najlepiej choć wiem, że nie mogę liczyć na odwzajemnienie od każdego. Nie ma drugiej takiej samej osoby jak ja co czyni mnie wyjątkową bo każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób.