Dwa tytuły dla Dolnego Śląska!

20. sierpnia po raz trzydziesty drugi została wybrana nowa Miss Polski. Wygrała Agata Wdowiak z Łodzi, natomiast Dolnoślązaczki wróciły z tytułami!

Do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki stanęło aż 24 pań ze wszystkich regionów naszego kraju. W tym gronie były aż 4 piękne Dolnoślązaczki! Finał Miss Polski odbył się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Finalistki Miss Polski 2021 walczyły również o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie, takich jak Miss Universe, Miss International i Miss Supranational. Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentowały się w kilku pokazach, m.in. w kolekcji casual, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2021 był Szymon Łosiewicz, choreografię przygotowała Anna Bubnowska, a za stylizację finalistek i gwiazd wieczoru odpowiadała Katarzyna Cygańska (pochodząca z Wrocławia).

Show poprowadzili niezastąpiony Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska, a także jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska. Wszystko było można obejrzeć na antenie Polsatu.

Co roku duże emocje wzbudza również jury konkursu, które doradza widzom, na którą kandydatkę powinni oddać głos. W tym roku nasze piękne dziewczyny oceniały same piękne i równie inspirujące panie. W jury zasiadły Edyta Herbuś, Viki Gabora, a także Viola Piekut i Ewa Wachowicz. Znanym paniom doradzały również byłe laureatki konkursu: Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska i Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska.

Miss Polski to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności w naszym kraju. Jak pokazuje przykład między innymi Olgi Buławy, która wygrała w 2018 roku, często sukces jest przepustką do świata show-biznesu.

MISS POLSKI 2021 – Agata Wdowiak / Łódź
I Wicemiss Polski 2021 – Natalia Brzozowska / Białystok
II Wicemiss Polski 2021 – Magdalena Majda / Świniarsko
III Wicemiss Polski 2021 – Dominika Dąda / Sadków
IV Wicemiss Polski 2021 – Stella Czyszewicz / Wrocław

Podobne wpisy